Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний розмір шрифта:

A-   A   A+
Новини:

Електронинй підпис економить папір та обходить черги

Для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу українців до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Мінцифри спільно з партнерами запустили освітній серіал про електронний підпис.

Иллюстрация

Освітній серіал доступний за посиланням

Опубліковано:16.04.2021

Довідка про розвиток сфери поводження з побутовими відходами Кіровоградської області за 2020 рік

Иллюстрация Департамент житлово-комунального господарства опрацював звіти за формою 1-ТПВ “Звіт про поводження з твердими побутовими відходами”, надані виконавчими комітетами об’єднаних територіальних громад за 2020 рік, надав зведений звіт по області до Міністерства розвитку громад та територій України та проаналізував стан розвитку сфери поводження з відходами у 2020 році.

Міністерством екології та природних ресурсів України разом з Міністерством розвитку громад та територій України розроблено Стратегію управління відходами в Україні та Кабінетом Міністрів України затверджено Національний план управління відходами до 2030 року, до виконання якого долучилася і наша область та із залученням органів місцевого самоврядування формує Регіональний план управління відходами.

За звітними даними органів місцевого самоврядуввання загальна кількість місць розміщення відходів (полігонів та звалищ), станом на 01 січня 2021 року становить 420 од.
Протягом 2020 року паспортизовано 27 місць видалення твердих побутових відходів та всього паспортизовано 308 од., або 73,3% їх загальної кількості.

З повною інформацією можно ознайомитися докладно

Опубліковано:17.02.2021

Державна підтримка енергозбереження - програма "теплих кредитів"

Иллюстрация З жовтня 2014 року для населення та ОСББ діє розроблена Держенергоефективності та запроваджена Урядова програма «теплих кредитів».

Програмою передбачено відшкодування з держбюджету у таких розмірах:

• 20% суми кредиту (але не більше 12 тис. грн) на придбання негазових/неелектричних котлів для фізичних осіб;

• 35% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн) на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів для фізичних осіб - власників приватних будинків;

• 40% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн. в розрахунку на одну квартиру) для ОСББ/ЖБК, як юридичних осіб, для загальнобудинкових заходів.

З повною інформацією можно ознайомитися докладно

Опубліковано:15.02.2021

Інформація про діяльність у сфері похоронного обслуговування на території області за 2020 рік

Відповідно до звіту (форма №1-похоронна справа за 2020 рік) на території населених пунктів області у сфері надання ритуальних послуг працює 77 підприємств різних форм власності, у тому числі 14 - комунальних (18,2%), 22 - приватних (28,6%), 41 - окремих підприємців (53,2%).

МЗагальна кількість місць поховань в населених пунктах - 1586, із них діючі - 1301.

На благоустрій та утримання місць поховань з місцевих бюджетів виділено кошти у сумі 7725,3 тис.грн., з них освоєно – 7593,8 тис.грн., в тому числі на оплату праці обслуговуючому персоналу місць поховань — 3537,9 тис.грн.

За даними районних державних адміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення середня вартість одного поховання в області склала 9347,7 грн.

Опубліковано:26.01.2021

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України про єдиний соціальний норматив у разі використання теплової енергії

Иллюстрация Міністерство розвитку громад та територій роз`яснює про зміни, внесені до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р.№ 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», якими передбачено єдиний соціальний норматив у разі використання теплової енергії для потреб централізованого або автономного опалення в розмірі 0,0383 Гкал/м2 (як за наявності вузлів обліку, так і за їх відсутності).

Детально з інформацією можна ознайомитись на сайті Міністерства розвитку громад та територій за посиланням: за посиланням.

Опубліковано:19.01.2021

Обслуговування димових та вентиляційних каналів в багатоквартирних будинках

Иллюстрация Міністерство розвитку громад та територій роз`яснює вимоги Правил безпеки систем газопостачання при обслуговуванні димових та вентиляційних каналів в багатоквартирних будинках.

Детально з інформацією можна ознайомитись на сайті Міністерства розвитку громад та територій за посиланням: за посиланням.

Опубліковано:19.01.2021

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги

Иллюстрация Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1200 послуг — місце, строки, вартість, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.

Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та 36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на Гіді.

З повною інформацією можно ознайомитися докладно

Опубліковано:23.10.2020

До відома населення, керівників підприємств, організацій, установ м. Кропівницький, м. Світловодськ, м. Олександрія, м. Знам'янка

Доводимо до Вашого відома, що ОКВП «Дніпро-Кіровоград» продовжує роботи з реконструкції на водопровідних насосних станціях. Згідно з графіком 06 жовтня 2020 року нашим підрядником, компанією "РІКО" (Словенія) мають бути виконані роботи по заміні запірної арматури на всмоктуючих та напірних трубопроводах чотирьох водопровідних насосних станцій магістрального районного водопроводу "Дніпро-Кіровоград" для подальшої заміни насосних агрегатів на нові сучасні та енергоефективні.

У зв’язку з цим буде відсутнє водопостачання:

- у місті Кропивницькому з 00:00 6 жовтня до 18:00 8 жовтня;
- у місті Світловодську з 00:00 6 жовтня до 12:00 8 жовтня;
- у місті Знам’янка з 00:00 6 жовтня до 18:00 8 жовтня;
- у місті Олександрія з 00:00 6 жовтня до 17:00 8 жовтня.


Просимо вас завчасно створити необхідний запас води для господарсько-побутових потреб на даний період та приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Телефони для довідок: 36-83-68; 56-34-18; 56-12-73.

За повідомленням ОКВП "Дніпро-Кіровоград"

Опубліковано:25.09.2020

Про реконструкцію Дніпровської водоочисної станції у м.Світловодську

Иллюстрация Иллюстрация Иллюстрация 20 серпня 2020 року перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Кузьмін І.В. та заступник директора департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Табалова І.П. проінспектували хід виконання робіт з реконструкції Дніпровської водоочисної станції у м.Світловодську, що виконуються за рахунок коштів Світового банку в рамках "Другого проекту розвитку міської інфраструктури". Про хід виконання робіт з реконструкції інформував генеральний директор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик.


Опубліковано:21.08.2020

Про реконструкцію каналізаційних очисних споруд у м.Кропивницькому

Иллюстрация 13 серпня 2020 року перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Ігор Кузьмін та заступник директора департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Інна Табалова ознайомилися з виконанням робіт з реконструкції каналізаційних очисних споруд у м.Кропивницькому, що фінансуються за рахунок коштів Світового банку в рамках "Другого проекту розвитку міської інфраструктури". Про хід виконання робіт з реконструкції інформував генеральний директор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик.З повною інформацією можно ознайомитися докладно

Опубліковано:15.05.2020