Cпівпраця обласного комунального виробничого підприємства “Дніпро-Кіровоград” з Світовим банком в рамках “Другого проекту розвитку міської інфраструктури”

Продовжується співпраця обласного комунального виробничого підприємства “Дніпро-Кіровоград” з Світовим банком в рамках “Другого проекту розвитку міської інфраструктури”.

Кошторисна вартість проекту - 44 416 347,82 дол. США.

8 травня 2020 року відбулася нарада під головуванням першого заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Ігоря Кузьміна за участі керівництва ОКВП “Дніпро-Кіровоград”, представників підрядних організацій:

- голови представництва "Kocks Consult GmbH" Ліхіної Людмили;
- керівника проекту від ТОВ "КСМ-ГРУП" Зборовського Віктора;
- керівника проекту від “РИКО, д.о.о” Шпудейко Сергія;
- керівника проекту від ТОВ "ІБК "Євротехнології" Мельникова Андрія;
- керівника спільного підприємства "BIS-ТОВ "Інтерпроект GmbH" Куня Івана.

На нараді обговорювалися організаційні питання виконання робіт по проєктам, що реалізуються у поточному році, а саме:

- передконтрактні послуги та послуги з технічного нагляду протягом виконання контрактів на проектування, постачання та монтаж “Спільне підприємство EKO-KONSULTING Sp. z o.o. (Польща), Kocks Consult GmbH (Німеччина)” Оціночна вартість контракту 954 996,00 дол. США.

- реконструкція мереж водопостачання та водовідведення міста Кіровоград –ТОВ “КСМ-Груп”. Оціночна вартість контракту 152 030 683,01 грн.

- проєктування, постачання та монтаж: “Насосні станції каналізації"– контракт з СП ТОВ “ІБК “Євротехнології” та ТОВ “Граніт”. Оціночна вартість контракту 5 017 274,78 дол. США.

- проектування, постачання та монтаж: "Дніпровська водоочисна станція - Реконструкція" – контракт з СП ТОВ “КСМ-ГРУП” - YOUNG IN - HANYANG ENG CO., Ltd. Оціночна вартість контракту USD 5 006 122,87 та UAH 95 091 600,03.

- проєктування, постачання та монтаж: “Насосні станції водопроводу"– контракт з Спільне підприємство Ріко. д.о.о. - ТОВ «ІБК» Євротехнології». Оціночна вартість контракту EUR 7 519 774.48.

- проєктування, постачання та монтаж: "Каналізаційні очисні споруди м.Кіровоград - Реконструкція" –контракт з СП ТОВ “КСМ-ГРУП” - YOUNG IN - HANYANG ENG CO., Ltd. Оціночна вартість контракту USD7 820 935,26.

- проєктування, постачання та монтаж: "Система автоматизації і диспетчеризації" - з Консорціумом UAB “BIS” – Interproject GmbH LLC. Оціночна вартість контракту USD 3 068 978,03.

За результатами наради доручено керівникам ОКВП “Дніпро-Кіровоград” та підрядних організацій забезпечити неухильне виконання запланованих робіт у визначені терміни. Про хід робіт 1 і 15 числа кожного місяця інформувати першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря Кузьміна.